משלוחים חינם בקנייה מעל 400 ש"ח

הסיפור שלנו

שמן זית הוא יצירת אומנות שנולדת משיתוף בין שני אומנים – הטבע ובית הבד. וכמו כל תוצר אומנותי – גם שמן זית הוא יצירה חד פעמית, עם טעם ייחודי שגם משתנה משנה לשנה, בדיוק כמו הטבע. כדי ליצור שמן זית מובחר, חשוב לדייק בכל היבט, גדול וקטן, בתהליך היצירה, ובעיקר לעבוד מתוך תשוקה ואהבה אמיתית.

סיפורו של ASSI עמק המעיינות הוא סיפור של אהבה וחיבור לאדמה. הוא מתחיל בחקלאים המופלאים שדואגים לכרמי הזיתים ולפרי, ממשיך בבית הבד “שמן שאן” שמקפיד על רמות איכות ומקצועיות גבוהות ביותר ומעל הכל מדובר בסיפור הנשען על חיבור הוליסטי בין אנשים, שקמים בכל בוקר עם חיוך ותשוקה לעשות את מה שהם אוהבים.

מצוינות לאורך שנים

שמן הזית ASSI עמק המעיינות זוכה בכל שנה בפרסים, לא רק בזכות הזיתים המעולים, אלא גם בזכות היחס ותשומת הלב שהוא מקבל מכולנו.

יוני 2022 – תחרות  TERRAOLIVO היוקרתית:

קורטינה  3 פרסים:
1.
ISRAEL GRAND CHAMPION TROPHY
השמן הישראלי הטוב ביותר בתחרות

2.
Top 10 – best olive oil in the competition
 1 מתוך 10 השמנים הטובים בעולם

3.
The best Israeli Cortina
הקורטינה הטוב ביותר בישראל

4.ברנע קטף את הפרס המושלם : Grand Prestige Gold

5.הבלנד הקלאסי :  GOLD

בחזרה לסביבה

כמו שהאדמה שלנו דואגת לנו ומזינה אותנו – כך חשוב שכולנו נדאג לה בחזרה. לכן, אנחנו משקיעים רבות בעשייה שתאפשר לייצר תהליכי עבודה ברי קיימא.

באופן מסורתי, הפקת שמן זית מייצרת שאריות שעד עכשיו זיהמו את הקרקע, המים והסביבה. בבית הבד שלנו, הרמנו את הכפפה וגיבשנו פיתוחים פורצי דרך שמיטיבים עם הסביבה בעזרת שימוש בכל חלקי הזית. זאת כלכלה מעגלית הלכה למעשה: 

זאת מתוך הבנה שכששומרים על הטבע – גם הוא שומר עלינו.

גלו את הטעם הייחודי שלכם

שמן זית הוא מוצר המזון היחיד בעולם שיש לו תקן משלו של טעם וריח – כלומר, כדי לקבל חותמת של “שמן כתית מעולה”, חייבים להקפיד על דרגת איכות שבאה לידי ביטוי גם בטעם וגם בריח.

ASSI עמק המעיינות הוא מוצר פרמיום שמאפשר לכם לבחור מבין כמה זנים איכותיים, כדי להבטיח שתמיד תמצאו את הטעם המדויק ביותר בשבילכם:

קורטינה
קורנייקי
ברנע
בלנד קלאסי
מאפייני הטעם:
שמן ירקרק, ארומטי ודומיננטי. פירותיות ירוקה, חריפות בינונית ומרירות גבוהה.
עדין ובעל מרקם שומני מאוד. פירותיות בינונית, מידת מרירות וחריפות עדינה ביותר.
מרירות וחריפות מתונות. פירותיות עדינה ועשבונית.
צוות מומחים וטועמים מוסמכים מייצר בכל שנה מחדש שילוב ייחודי של זני המותג, עם מינון מדויק של כל זמן, כדי להבטיח איכות מרבית.
חמיצות מרבית:
0.3%
0.5%
0.6%
0.4%
למי זה מתאים?
נהדר לתיבול סלטים, להשבחת בשר ולטבילה של לחם טרי. משמש כתבלין מרכזי במאכלים רבים שטעם שמן הזית מוסיף להם עניין וטוויסט. חביב מאוד על אניני טעם.
זהו השמן הנכון לתיבול סלט יווני, גבינת פטה ולמאכלים בסגנון ים תיכוני. נהדר בבישול ובאפייה או כתוספת לקינוח מתוק ולפירות העונה.
לכל מי שאוהב את השמן שלו עדין ונעים. זהו טעם נעים שילווה באופן מושלם קינוחים, מנות קרות ורטבים.
לכל מי שאוהב שמן זית וסומך על צוות המומחים שלנו, אשר יידע לדייק את טעם הטוב ביותר לשנת המסיק הזאת. מתאים לכל סוגי התיבול, הבישול והאפייה.

לשמור על טעם אחיד ומעולה

גם בשינויי אקלים

מנכ”ל בית הבד, דוד נוי, הוא האיש שחתום על שמן הזית ASSI  – עמק המעיינות.
דוד הוא שופט בתחרויות שמני זית בארץ ובעולם ועובד מתוך אהבה אמיתית לתחום. לדבריו, “הטבע והאקלים משתנים כל הזמן, וכאן בעמק המעיינות כבר אפשר להרגיש את ההתחממות הגלובלית, אך החקלאים ובית הבד עובדים כל כך קשה כדי להבטיח שלמרות השינויים האלה עדיין נוכל להבטיח שתקבלו בכל שנה מחדש שמן זית ישראלי מצוין, שעומד בתו תקן מחמיר ושתרגישו את האיכות בכל פעם שתשלבו אותו במאכלים שאתם מכינים לאנשים שהכי חשובים לכם”.

2000
דונם של כרמים

מעץ לבקבוק באותו היום

כ-3,500 דונם של כרמים פרוסים בעמק המעניינות, אזור עם מסורת ארוכה של גידול עצי זית. הזיתים נמסקים במהירות ונשלחים לבית הבד, אשר מייצר מהם את השמן כבר באותו היום כדי להבטיח טריות מרבית. שם, מתוך כמות אדירה של זיתים, בוחרים את המובחרים ביותר ומשתמשים בהם ליצירת הזנים השונים של ASSI עמק המעיינות.

את האהבה המזוקקת שמלווה את התהליך, אפשר ממש לטעום בכל פעם שמשלבים את השמן בתיבול, בבישול ובאפייה, וכשנהנים מדבר מופלא כל כך – גם הגוף אומר לנו תודה. כיום ידוע כי לשמן הזית יש יתרונות רבים שמיטיבים עם הגוף והנפש.

 

עגלת קניות0
הסל ריק
המשיכו קניות
0